BEZMAKSAS PIEGĀDE NO 50EUR

Preces atgriešana

Ja vēlies, lai Tava prece tiktu samainīta vai atgriezta veikalam, lūdzu sazinies ar mums 14 dienu laikā kopš preces saņemšanas, rakstot e-pastu info@meimelin.com. Ja pagājušas vairāk kā 14 dienas kopš preces saņemšanas brīža, diemžēl preces atgriešana vai maiņa vairs nav iespējama.

Lai pretendētu preces apmaiņai vai darījuma summas atgriešanai precei ir jābūt nelietotai un tādā stāvoklī, kāda tā bija preces saņemšanas brīdī. Precei ir jābūt ar oriģinālo iepakojumu.

Preces atgriešana

Preces atgriešanai ir jāsūta vai jānogādā uz šādu adresi - Meimelin, Ieriķu iela 3, Rīga, LV-1084, ja tiek izmantots Latvijas Pasts, vai pakomātu Omniva, - Rīgas T/C DOMINA pakomāts, norādot telefona nummuru +371 29447770.

Preces atgriešanas izdevumus sedz pircējs. Summa, kas maksāta par piegādi, nav atgriežama. Ja maksājums par pirkumu tiek atgriezts, tas neietver piegādes izmaksas, tikai pašu preces vērtību.

Darījuma atmaksa vai maiņa

Tiklīdz būsim saņēmuši Jūsu atgriezto preci, informēsim Jūs e-pastā, ka esam to saņēmuši. Veicot preces apsekošanu informēsim Jūs, vai prece atbilst augstāk minētajām pazīmēm, lai pretendētu uz maiņu vai darījuma summas atgriešanu. Ja atmaksa tiks apstiprināta, Jūs saņemsiet preces vērtības atmaksu uz to kontu, no kura maksājums tika saņemts. Maksājuma atgriešana tiek veikta nākamo divu nedēļu laikā.